HAKKIMIZDA

Ant Teknoloji; yazılım, üretim, kurumsal danışmanlık ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir organizasyondur ve Kobilink bu oluşumun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. 15 yıllık kurumsal kobi danışmanlığı tecrübemiz ile birçok il’de, birçok sektörde işletmelere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kobilink olarak biz, işletmenin; ilk kuruluşundan itibaren kurumsal kimlik edinebilmesi, güncel teknolojilere ve dijital pazarlama süreçlerine ayak uydurabilmesi, ihtiyacı olan her türlü devlet desteklerinden yararlanabilmesi, yurtiçi ve yurtdışı tüm ticaret ve üretim standartlarına uygun olarak işini uluslararası platformlara taşıyabilmesi sürecinde işletmeye A’dan Z’ye partneri olma sözü veriyoruz.


Ülkemizde yatırımların ve istihdamın artırılması, ihracatın ve KOBİ’lerin desteklenmesi, bölgesel dengesizliklerin giderilmesine yönelik pek çok kurum tarafından farklı teşvik programları uygulanmaktadır. İşletmelerin daha fazla ve hızlı gelişmesini sağlamak amacıyla, kamu tarafından verilen maddi ve gayri maddi destek ve yardımlar olarak tanımlanan teşvikler, üretimin, istihdamın, ihracatın artırılması gibi genel amaçların dışında sektörel gelişmenin sağlanması, Ar-Ge kapasitesinin artırılarak yenilikçiliğin geliştirilmesi, işletmelerin rekabet güçlerinin artırılması gibi amaçlar da gütmektedir.


KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı (KKYDP), TKDK (IPARD), Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK başta olmak üzere birçok bakanlığın uyguladığı teşvik programları bulunmaktadır.


Gözlemlediğimiz en önemli husus; mali yapısı daha iyi olan işletmelerin ve girişimcilerin öz kaynak dışındaki mali kaynaklardan (özellikle hibe desteklerinden) çok daha fazla faydalanabildikleridir. Kamu kaynaklarına erişim noktasında mali yapısı iyi olan işletmelerin diğer işletmelere oranla daha başarılı olduğu görülmektedir. Bu başarı, işletme yetkilisinin ilgisi, bilgisi ve vizyonu ile doğrudan ilgilidir. Yoğun ticaret hayatında, zaten işi başından aşkın olan işletme yetkilisine, apayrı bir uzmanlık alanı olan kamu hibeleri konusunda vereceğimiz hizmet ile, sonuç odaklı ve somut faydalar sağlayacağımızı, işletmeyi bulunduğu noktadan alıp daha ileri bir noktaya taşıyacağımızı garanti ediyoruz.


İşletmenizin kurumsal bir yapıya sahip olmasını istemez misiniz? İşletmenizin kuruluşundan, kurumsal bir yapıya sahip oluncaya kadar tüm aşamalarda Kobilink sizinle. Firmanızın ismini, logosunu, kurumsal kimliğini, marka/patent başvurularını kobilink yönetiyor, bir de bunlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. İnternet dünyasında boğulmayın, doğru hamlelerle öne çıkın, hem firmanızı daha kolay erişilebilir hale getirin, hem sosyal medyada adınızı duyurun, hem de ürünlerinizi internet dünyasına açın ve daha büyük bir müşteri kitlesine sahip olun. Kobilink'in uzman kadrosu sizin dış ticaret danışmanlığı ile ithalat ve ihracat işlerinde, ISO-TSE-CE belge başvurularında, üretim verimliliği hesaplamaları ve ölçümlerinde, işletme ve endüstri mühendisliği destekleri ile yalın üretim sistemi kurmanızda, kalite yönetim sisteminizi doğru kurarak güçlü bir kurumsal yapı kurmanızda en güçlü yanınızdır. Bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız. İşletmeniz ile ilgili A'dan Z'ye her konuda Kobilink sizin en yakın dostunuz...