DANIŞMANLIKLARIMIZ

GİRİŞİMCİLİK

Girişimci olmak herkesin hayalidir. Yeni Girişimci adayları için Kosgeb girişimcilik iş planı hazırlaması ve firmanızın ihtiyacı olan kurumsal kimlik gibi detaylar için Kobilink en doğru adres.

İŞ GELİŞTİRME

İşinizi büyütmek için sermaye desteğine ihtiyacınız varsa bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Kobilink her türlü iş geliştirme destek programı başvurusunda uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

AR-GE

Yenilikçi bir proje fikriniz mi var? Projenizi devlet destekleri ile hayata geçirmek için en doğru yerdesiniz. Kobilink yenilikçi projelerinizin başarıya ulaşma yolunda sizin en büyük destekçinizdir.

TARIMSAL DESTEKLER

Tarım ve hayvancılık yatırımlarınız için sermaye desteğine ihtiyacınız olduğunda Kobilink ile yalnız değilsiniz. TKDK (IPARD), KKYDP gibi destek programları ile hayalinizi en kısa sürede gerçekleştirin.

SGK - İŞKUR

Çalışanlarınız için ödediğiniz SGK pirimlerinin önemli bir kısmını geri alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kobilink'in gelişmiş yazılım ve uzman kadrosu ile bunu kolayca başarabilirsiniz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Kobilink işletmenize iş sağlığı ve güvenliği hizmeti de veriyor. İşletmenizin güvenlik risklerini minimize etmek için kobilink doğru adres. Kobilink ile işletmenizi güvenceye alın, rahat edin.

YATIRIM TEŞVİK

İşletmenizde yapmayı planladığınız yatırımlar için ihtiyacınız olan yatırım teşvik desteğine Kobilink ile kolayca ulaşın, daha kolay yatırım yapın, kazançlı çıkın.

DIŞ TİCARET

Kobilink'in uzman kadrosu ile işletmenizi yurtdışına açın, ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlayın. Bunun için yabancı dil veya gümrük prosedürlerini bilmenize de gerek yok. Siz sadece kaliteli üretim yapın, gerisini bize bırakın.

İNTERNET DÜNYASI

İşletmenizin etkileyici bir web sitesine sahip olmasını istemez misiniz? Peki ya ürünlerinizi internette satma fikrine ne dersiniz? Sosyal medya hesaplarınızı da Kobilink açsın ve işletmeniz bir anda milyonlarca müşteriye kavuşsun.

KURUMSAL YÖNETİM

İşletmenizin büyümesini destekleyecek en önemli olgu Kurumsal Yönetim ilkesidir. Kobilink danışmanlığında işletmeniz hızla kurumsal bir yapıya sahip olurken hesaplayamadığınız birçok maliyetten de hızla kurtulacaksınız.

BELGELENDİRME

ISO (9001, 10002, 14001, 18001, 22001, 27001, 55001 vb), TSE (Ürün ve Sistem belgelendirme), CE (European Conformity) ürün İşaretlemesi gibi önemli belge başvurularınızı Kobilink ile yapın, projenizin kabul onayını garantiye alın. Kurumsal yapınızı güçlendirmek ve ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlamak için doğru adres Kobilink.

YALIN ÜRETİM

Fabrikanızda üretim proseslerinizi sadeleştirmek verimliliğinizi arttırmak için en önemli adımlardan birisidir. Kobilink'in TPM ve Yalın üretim danışmanlığıyla OEE verileriniz yükselirken para kazanmanın keyfini çıkarın.