Kobilink - İşletmenizin yakın dostu...

DANIŞMANLIKLARIMIZ

GİRİŞİMCİLİK

Girişimci olmak herkesin hayalidir. Yeni Girişimci adayları için Kosgeb girişimcilik iş planı hazırlaması ve firmanızın ihtiyacı olan kurumsal kimlik gibi detaylar için Kobilink en doğru adres.

İŞ GELİŞTİRME

İşinizi büyütmek için sermaye desteğine ihtiyacınız varsa bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Kobilink her türlü iş geliştirme destek programı başvurusunda uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

AR-GE

Yenilikçi bir proje fikriniz mi var? Projenizi devlet destekleri ile hayata geçirmek için en doğru yerdesiniz. Kobilink yenilikçi projelerinizin başarıya ulaşma yolunda sizin en büyük destekçinizdir.

TARIMSAL DESTEKLER

Tarım ve hayvancılık yatırımlarınız için sermaye desteğine ihtiyacınız olduğunda Kobilink ile yalnız değilsiniz. TKDK (IPARD), KKYDP gibi destek programları ile hayalinizi en kısa sürede gerçekleştirin.

SGK - İŞKUR

Çalışanlarınız için ödediğiniz SGK pirimlerinin önemli bir kısmını geri alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kobilink'in gelişmiş yazılım ve uzman kadrosu ile bunu kolayca başarabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

İşletmenize kobilink ile "doğru isim, etkileyici logo ve kartvizit tasarımları, kurumsal kimlik kılavuzu, web sitesi-domain-hosting, 0850'li telefon hattı gibi" birkaç küçük dokunuşla kurumsal bir imaj kazandırabilirsiniz.

MARKA & PATENT

İşletmenizin en önemli sermayesi, sahip olduğu marka ve patentlerdir. Ürünleriniz için marka tescili, ar-ge projeleriniz için patent ve faydalı model başvurularınızı Kobilink üstlensin, küçük hatalarla harcamalarınız boşa gitmesin.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Bir işletmenin büyümesi sürecinde olmazsa olmaz en önemli olgu Kalite Yönetim Sistemidir. Kobilink danışmanlığında işletmeniz hızla kurumsal bir yapıya sahip olacak ve hesaplayamadığınız birçok maliyetten hızla kurtulacaksınız.

İNTERNET DÜNYASI

İşletmenizin etkileyici bir web sitesine sahip olmasını istemez misiniz? Peki ya ürünlerinizi internette satma fikrine ne dersiniz? Sosyal medya hesaplarınızı da Kobilink açsın ve işletmeniz bir anda milyonlarca müşteriye kavuşsun.

DIŞ TİCARET

Kobilink'in uzman kadrosu ile işletmenizi yurtdışına açın, ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlayın. Bunun için yabancı dil veya gümrük prosedürlerini bilmenize de gerek yok. Siz sadece kaliteli üretim yapın, gerisini bize bırakın.

BELGELENDİRME

ISO, TSE, CE gibi önemli belge başvurularınızı Kobilink ile yapın, projenizin kabul onayını garantiye alın. Kurumsal yapınızı güçlendirmek ve ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlamak için doğru adres Kobilink.

YALIN ÜRETİM

Fabrikanızda üretim proseslerinizi sadeleştirmek verimliliğinizi arttırmak için en önemli adımlardan birisidir. Kobilink'in TPM ve Yalın üretim danışmanlığıyla OEE verileriniz yükselirken para kazanmanın keyfini çıkarın.