DEVLET DESTEKLERİ

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK

Yeni iş kuran herkesin sermaye desteğine ihtiyacı vardır. Kosgeb Girişimci Destek Projelerinizi Kobilink hazırlarken siz işinize bakın.

KOSGEB AR-GE ve YENİLİK

AR-GE projeleriniz için ihtiyacınız olan sermaye desteği Kosgeb'de. Kobilink uzman ekibi ile doğru destek başvurusunda sizin en yakın partneriniz olacak.

KOSGEB İŞ GELİŞTİRME

İşletmenizi büyütmek artık Kosgeb destekleri ile daha kolay. Kobilink size en uygun destek programını seçer, doğru projeyi hazırlar, endişeleriniz ortadan kalkar.

TÜBİTAK DESTEKLERİ

Tübitak teşvikleri, proje başvuruları, Teydep, Santez, Turquality gibi önemli teşviklerden yararlanmak için Kobilink ile mutlaka çalışın, zamanınızı öğrenmeye değil işinize ayırın.

KIRSAL KALKINMA

Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı (KKYDP) ile artık köyde kazanmak daha kolay. Kobilink sizin her zaman yanınızda.

TARIMSAL KALKINMA

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) destekleri (IPARD Programı) tarım alanında sizi destekler, Kobilink projenizi üstlenir, problemleriniz hemen çözülür.

TİCARET BAKANLIĞI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı gibi önemli bakanlıkların proje bazlı verdiği teşviklerden yararlanmak için bizimle mutlaka irtibata geçin.

KALKINMA AJANSLARI

Sanayi ve Teknoloji bakanlığına bağlı kalkınma ajanslarının yayınladığı destek ve teşviklerden haberdar olmak ve bu destek ve teşviklere başvuru yapmak için Kobilink ile mutlaka görüşün.

SGK - İŞKUR

Kobilink, cari dönem ve önceki dönemlere ait çalışan SGK pirimleri ile ilgili faydalanabileceğiniz destekleri sizin için hesaplasın, unuttuğunuz giderlerinizi geri almanın keyfine varın.